Forum İddaa Topluluğu: Spor Bahisleri ve Tahminlerde Uzmanlaşın

Hoş Geldin! Türkiye'nin En Aktif İddaa Forumu Sende Bekliyor. Hemen aramıza katılın.

veya Kayıt ol
Skype : live:.cid.2e94a5d99bbbad05

Trabzonspor'a bir kamyon dayak atanın Osayi Samuel olduğunu duydunuz mu? (1 Viewer)

PATRON

Yönetici
Katılım
9 May 2020
Mesajlar
103
Tepkime puanı
20
Puanları
18
Evet, yanlış duymadınız, gerçekten bir kamyon dayağıyla Trabzonspor'a selam çaktı! Dünkü maç, Trabzonspor'un ev sahipliğinde gerçekleşti. Ama bitiş düdüğü çaldıktan sonra olanlar oldu işte. Bazı Trabzonspor taraftarları sahaya dalıverdi. Tabii ki, bu normal bir saha işgali değildi, daha çok bir "biz buradayız" deme şeklindeydi. Maçtan sonra stadyum, karşılaşmanın futbol olaylarından çok, taraftarların gösterisine sahne oldu.

Fenerbahçeli Bright Osayi-Samuel, olayın içine girdiği anlar kameralara takıldı. Samuel'in bu tavrı sarı-lacivertli taraftarlar arasında adeta bir kahramanlık destanı haline geldi. Adamlar hemen tişört basmışlar, üzerinde Osayi-Samuel'in Trabzonspor taraftarıyla çekiştiği anların fotoğrafları var. Kim demişti moda sadece podyumda olur diye? Taraftarlar moda konusunda da yenilikçi!

Şimdi bu tişörtlerle Fenerbahçe taraftarları, maç sonrası çekişmeyi bir anıya dönüştürerek, stadyumu bir moda podyumuna çevirecek gibi duruyorlar. Her ne kadar kavga etmek pek hoş olmasa da, en azından tişörtler eğlenceli!
 

Users who are viewing this konu

Geri
Üst